kosmogram

Kosmogram urodzeniowy jest mapą Twojej Duszy.
Dzięki jego interpretacji zrozumiesz, skąd przychodzisz, gdzie jesteś teraz i dokąd zmierzasz.

kosmogram-Maria-Kubit
Kosmogram potraktowałam jak obraz mojego życia namalowany przez Wszechświat. Jeden, jedyny, tylko mój, niepowtarzalny. Kasia zinterpretowała go dla mnie w taki sposób, który sprawił, że z większą uważnością zaczęłam przypatrywać się swojej drodze „tu”. Poruszyła moje warstwy, wprawiła ciało i duszę w ruch. I to nie jest zwykły ruch, tylko ruch zachodzących przemian.
kosmogram-Ula-Clarise
Kosmogram - niby latasz w kosmosie, ale tak naprawdę jest to lot na golasa do istoty Ciebie. Samowiedza jaka wynika z poznania go, daje duży dystans do swojego cienia i dystans do świata. A dystans to magiczny pierwiastek zdrowia emocjonalnego i codziennego szczęścia.


Kosmogram - niby latasz w kosmosie, ale tak naprawdę jest to lot na golasa do istoty Ciebie. Samowiedza jaka wynika z poznania go, daje duży dystans do swojego cienia i dystans do świata. A dystans to magiczny pierwiastek zdrowia emocjonalnego i codziennego szczęścia.

Planety podpowiadają i wskazują kierunek,
Ty wybierasz, co chcesz z tym zrobić.

Interpretacja kosmogramu urodzeniowego w moim wykonaniu to opowieść o tym, kim jesteś, jaką historię w sobie niesiesz i przede wszystkim - czego i dlaczego akurat tego pragniesz doświadczać.

Nie jest to przepowiadanie przyszłości, ponieważ poziomów interpretacji horoskopu jest przynajmniej kilka, a każdy z nas ma wolną wolę i decyduje, w jaki sposób chce wykorzystać własne potencjały i możliwości.

często zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Spotykamy się na platformie Zoom, gdzie widzimy się na żywo, a Ty w trakcie moich opowieści, widzisz również swój kosmogram i całą jego dynamikę. Spotkanie trwa około dwóch i pół godziny. Jest to interpretacja kosmogramu urodzeniowego czyli opowieść o tym, kim jesteś, jaki jest Twój potencjał i czego pragniesz doświadczać. Podczas naszego spotkania spoglądam również na aktualne tranzyty, ale główną uwagę skupiam na kosmogramie urodzeniowym.
Po spotkaniu, w ciągu trzech dni roboczych otrzymujesz maila z nagraniem w formacie mp3 i video oraz zdjęciem swojego kosmogramu. Na pobranie tego nagrania masz 7 dni, po tym czasie nagranie znika. Bardzo ważne jest pobranie kosmogramu w przeciągu tygodnia, ponieważ później nie będzie już takiej możliwości.
W formularzu na dole strony możesz samodzielnie umówić się na spotkanie. Po dokonaniu wpłaty, otrzymasz maila z linkiem i hasłem do Zooma. Jeżeli nie znasz tego programu, sprawdź proszę w jaki sposób działa odpowiednio wcześniej.  W dniu kosmogramu czekam na Ciebie 30 minut od ustalonej godziny. Jeżeli się nie pojawisz, uznaję, że nasze spotkanie się odbyło.
Tak, istnieje możliwość zmiany terminu, jeżeli poinformujesz mnie o takiej potrzebie przynajmniej 24h wcześniej.
Jeżeli urodziłaś_eś się w innym kraju niż ten, w którym obecnie mieszkasz, koniecznie o tym napisz, podając nazwę miasta i państwa , w którym obecnie się znajdujesz. Muszę wtedy spojrzeć na dwa Twoje kosmogramy i sprawdzić, w jaki sposób wpływa na Ciebie nowe miejsce zamieszkania.
Żeby wyznaczyć Twój kosmogram, potrzebuję datę*, godzinę i miejsce Twojego urodzenia. Godzina jest w tym kontekście kluczowa. Jeżeli zupełnie jej nie znasz lub jej przedział wynosi więcej niż 15 minut, nie jestem w stanie wyznaczyć Twojego kosmogramu.
* musisz mieć ukończone 18 lat, by zapisać się na spotkanie.

Oznacza to, że w danym momencie NIE ma wolnych terminów na spotkanie. Za każdym razem, gdy się one pojawiają, informuję o tym na Instagramie.

interpretacja AKTUALNYCH TRANZYTÓW

Jeżeli znasz już swój kosmogram urodzeniowy i chcesz przyjrzeć się temu, co i dlaczego dzieje się obecnie w Twoim życiu, wybierz interpretację aktualnych tranzytów.

Jest to spotkanie, podczas którego nie interpretuję całości Twojego kosmogramu, tylko od razu przechodzimy do aktualnych wydarzeń, odnajdując podpowiedzi i wskazówki na pytania co, jak i dlaczego?
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji wizyty
Shopping Cart
Przewiń do góry